Můžeme pro vás a vaše zaměstnance něco udělat?

Připravili jsme pro vaše zaměstnance skvělý originální benefit, který je možné čerpat po celé ČR. Vzhledem k tomu, že máme potřebné certifikace, není problém připojit ani plynové spotřebiče, u kterých je profesionální zapojení povinné. 

Instalace domácích vestavěných i volněstojících spotřebičů:

  • varné desky – elektrika, plyn
  • trouby – elektrika, plyn
  • mikrovlnné trouby
  • odsavače par
  • myčky
  • pračky
  • sušičky
  • lednice…

Montáž a odborné zapojení televizí a příslušenství, ověření základní funkcí, připojení k internetu… Včetně upevnění na zeď.

Výměna bojlerů. Odborná demontáž původního zařízení a montáž nového, napojení na stávající rozvody, odzkoušení a předvedení.

Potvrzení záručního listu a záruky.

 

Ve společnosti Sofesto jsme se vždy snažili o to, abychom našim zákazníkům poskytovali nejlepší možné benefity. S radostí vám představujeme nový program, který vám přinese mnoho výhod – instalaci domácích spotřebičů.

Tento program přináší unikátní příležitost nainstalovat moderní domácí spotřebiče za výhodné ceny. Už nikdy se nebudete muset starat o hledání, výběr ani montáž nových spotřebičů do vašeho domova. Náš tým profesionálů se postará o kompletní instalaci a nastavení, aby všechno fungovalo tak, jak má.

Věříme, že tato nová výhoda bude mít pozitivní dopad na váš pracovní i osobní život.

Instalace domácích spotřebičů je jen jedním z mnoha benefitů, které nabízíme zaměstnancům firem. Vedle toho poskytujeme také domácí asistenci a služby autopůjčovny.

Doufáme, že si nový program instalace domácích spotřebičů užijete a že vám bude přinášet mnoho radosti a pohodlí. Jsme rádi, že můžeme dělat vše pro to, abychom vám zlepšili pracovní i osobní život.

V čem jsme jedineční?

Odbornost a vybavení

Máme proškolené montéry v oblasti elektro i plynu. Disponujeme osvědčením pro montáže a opravy včetně plynových zařízení. Každý technik je vybaven kvalitním nářadím, vybaveným montážním vozem, základním skladem a samozřejmě také slušným oblečením a prefesionálním jednáním se zákazníkem. 

Lokalita

Služby poskytujeme po celé ČR ve stejné kvalitě. Od objednání do instalace ve většině případů dochází do 2 dnů od objednání. Pokud si zákazník nepřeje jinak.

Na služby poskytujeme záruky. Díky tomu všemu máme jen promile reklamací. 

Úspory

Zásadní výhodou pro partnery, a jak praxe ukazuje, i výraznou úsporou, je dokonalý přehled nad zakázkami. Montáž končí ve chvíli, kdy zákazník podepíše elektronický zakázkový list na tabletu technika. Ve stejnou chvíli odchází informace i ke klientovi a do systému. Nemůže se tak stát, že by byl účtován delší čas, než zakázka trvala.

PROCESY

Máme velmi precizně nastavené procesy ve prospěch klienta i koncového zákazníka.
Partner nám předá informaci o zákazníkovi a od té doby již veškerou komunikaci přebíráme my. Partner je informován až na konci procesu, kdy byla zakázka vyřízena. Případ končí podepsaným zakázkovým listem na straně zákazníka.

 

Aplikace

Aby vše probíhalo rychle a efektivně, vyvinuli jsme s našimi developery vlastní aplikaci, jejíž výstupy lze přizpůsobit potřebám našich klientů. Napojení je přes API. Díky této aplikaci probíhá řada kroků automaticky – odesílání SMS a e-mailů jak zákazníkům, tak partnerovi. Partner má také neustále přístup k jednotlivým zakázkám a může kdykoliv zkontrolovat jejich průběh.

cena

Díky optimalizaci na straně nákladů, přesnému přehledu o výdajích při zakázkách a optimalizaci nákupů skladových zásob jsme schopni poskytovat služby za konkurenceschopné ceny.

Ceny jsou domluveny s partnery při podpisu smlouvy.

Spokojenost zákazníků

Velmi dbáme na kvalitu našich služeb. Díky tomu naše služby využívají nejen zákazníci napřímo, ale také poskytujeme služby pro segment e-commerce a další společnosti.

S radostí poskytujeme služby například klientům společností Mall.cz, CZC.cz a GLOBAL ASSISTANCE a.s.

Kontakt na obchodní oddělení:

česky, english

Telefon: +420 721 142 270

E-mail: sales@sofesto.cz

Rychlý kontakt

702 057 021
info@sofesto.cz

Pracovní doba

8:00 – 17:00
Pondělí  – Pátek

Sídlo

V bytovkách 758/22
Praha 10

Napište nám