O společnosti

Společnost SOFESTO s.r.o.vznikla jako sesterská společnost společnosti B-LAND, s.r.o.. Spolupracujeme s prověřenými společnostmi po celé Evropě. Jako organizační složka pro sektor automotive máme aktivity kromě ČR také ve Francii, Polsku a dalších zemích EU.  

Společnost SOFESTO tak od ledna 2023 převzala veškeré montáže, které doposud probíhaly pod hlavičkou společnosti B-LAND, s.r.o.
Oddělení montážních činností bylo logickým krokem, neboť máme v plánu rozšiřovat nejen síť do dalších míst po celé České republice a okolních zemí, ale také chceme spolupracovat kromě domácností a e-commerce s dalšími subjekty. Nadto máme v plánu rozšířit i portfolio o další typy montáží.
Máme se tak všichni na co těšit. 🙂

Společnost B-LAND, s.r.o. bude nadále poskytovat domácí a silniční asistenci, autoservis, demontáže nových vozů a ve spolupráci s další společností ve skupině ASAP Rent car, s.r.o. také služby autopůjčovny. Obor automotive pak zastřešuje naše další firma ve skupině Auto B-Land s.r.o..
Děkujeme za přízeň! 

Spokojenost zákazníků

Velmi dbáme na kvalitu našich služeb. Díky tomu naše služby využívají nejen zákazníci napřímo, ale také poskytujeme služby pro segment e-commerce a další společnosti.

S radostí poskytujeme služby například klientům společností Mall.cz, CZC.cz a GLOBAL ASSISTANCE a.s.

Rychlý kontakt

702 057 021
info@sofesto.cz

Pracovní doba

8:00 – 17:00
Pondělí  – Pátek

Sídlo

V bytovkách 758/22
Praha 10

Napište nám