Můžeme pro vás a vaše zákazníky něco udělat?

Je váš obor e-commerce? Nebo jste developerská společnost, bytové družstvo, distributor elektro, firma zajišťující svým zákazníkům montáže spotřebičů a zařízení nebo zvažujete rozšíření služeb o montáže po celé ČR? Pak nás neváhejte kontaktovat.
Máme zkušenosti s montáží spotřebičů a zařízení po celé České republice.

 

V čem jsme jedineční?

Odbornost a vybavení

Máme proškolené montéry v oblasti elektro i plynu. Disponujeme osvědčením pro montáže a opravy včetně plynových zařízení. Každý technik je vybaven kvalitním nářadím, vybaveným montážním vozem, základním skladem a samozřejmě také slušným oblečením a prefesionálním jednáním se zákazníkem. 

Lokalita

Služby poskytujeme po celé ČR ve stejné kvalitě. Od objednání do instalace ve většině případů dochází do 2 dnů od objednání. Pokud si zákazník nepřeje jinak.

Na služby poskytujeme záruky. Díky tomu všemu máme jen promile reklamací. 

Úspory

Zásadní výhodou pro partnery, a jak praxe ukazuje, i výraznou úsporou, je dokonalý přehled nad zakázkami. Montáž končí ve chvíli, kdy zákazník podepíše elektronický zakázkový list na tabletu technika. Ve stejnou chvíli odchází informace i ke klientovi a do systému. Nemůže se tak stát, že by byl účtován delší čas, než zakázka trvala.

PROCESY

Máme velmi precizně nastavené procesy ve prospěch klienta i koncového zákazníka.
Partner nám předá informaci o zákazníkovi a od té doby již veškerou komunikaci přebíráme my. Partner je informován až na konci procesu, kdy byla zakázka vyřízena. Případ končí podepsaným zakázkovým listem na straně zákazníka.

 

Aplikace

Aby vše probíhalo rychle a efektivně, vyvinuli jsme s našimi developery vlastní aplikaci, jejíž výstupy lze přizpůsobit potřebám našich klientů. Napojení je přes API. Díky této aplikaci probíhá řada kroků automaticky – odesílání SMS a e-mailů jak zákazníkům, tak partnerovi. Partner má také neustále přístup k jednotlivým zakázkám a může kdykoliv zkontrolovat jejich průběh.

cena

Díky optimalizaci na straně nákladů, přesnému přehledu o výdajích při zakázkách a optimalizaci nákupů skladových zásob jsme schopni poskytovat služby za konkurenceschopné ceny.

Ceny jsou domluveny s partnery při podpisu smlouvy.

Spokojenost zákazníků

Velmi dbáme na kvalitu našich služeb. Díky tomu naše služby využívají nejen zákazníci napřímo, ale také poskytujeme služby pro segment e-commerce a další společnosti.

S radostí poskytujeme služby například klientům společností Mall.cz, CZC.cz a GLOBAL ASSISTANCE a.s.

Kontakt na obchodní oddělení:

česky, english

Telefon: +420 721 142 270

E-mail: sales@sofesto.cz

Rychlý kontakt

702 057 021
info@sofesto.cz

Pracovní doba

8:00 – 17:00
Pondělí  – Pátek

Sídlo

V bytovkách 758/22
Praha 10

Napište nám